RT0402DRD07127RL
MFR.Part #
RT0402DRD07127RL
JLCPCB Part #
C2110026
Description
-55℃~+155℃ 127Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS