RT1206BRB072K49L
MFR.Part #
RT1206BRB072K49L
JLCPCB Part #
C5274451
Description
-55℃~+155℃ 2.49kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS