RT0402CRE07732RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0402CRE07732RL
JLCPCB Part #
C4306905
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 732Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS