RT0402CRE075K6L
MFR.Part #
RT0402CRE075K6L
JLCPCB Part #
C2120415
Description
-55℃~+155℃ 5.6kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS