RV0805JR-07200KL
MFR.Part #
RV0805JR-07200KL
JLCPCB Part #
C7304087
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS