RT0402CRE07332RL
MFR.Part #
RT0402CRE07332RL
JLCPCB Part #
C2120888
Description
-55℃~+155℃ 332Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS