RT0402CRE0730R9L
MFR.Part #
RT0402CRE0730R9L
JLCPCB Part #
C2121003
Description
-55℃~+155℃ 30.9Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS