RC2512FK-0741R2L
MFR.Part #
RC2512FK-0741R2L
JLCPCB Part #
C878037
Description
-55℃~+155℃ 1W 41.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS