RT0402CRE0722K6L
MFR.Part #
RT0402CRE0722K6L
JLCPCB Part #
C4099273
Description
-55℃~+155℃ 22.6kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS