RC0805JR-105R6L
MFR.Part #
RC0805JR-105R6L
JLCPCB Part #
C6378785
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.6Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS