RT0402CRE07169RL
MFR.Part #
RT0402CRE07169RL
JLCPCB Part #
C4160002
Description
-55℃~+155℃ 169Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS