AA0402JR-079M1L
MFR.Part #
AA0402JR-079M1L
JLCPCB Part #
C4333621
Description
-55℃~+155℃ 63mW 9.1MΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS