RT0402CRD07931RL
MFR.Part #
RT0402CRD07931RL
JLCPCB Part #
C2126938
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 931Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS