RT0805BRB0782KL
MFR.Part #
RT0805BRB0782KL
JLCPCB Part #
C864537
Description
-55℃~+155℃ 125mW 82kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS