RT0402CRD077R32L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0402CRD077R32L
JLCPCB Part #
C2121529
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 7.32Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS