RC1210FR-0716R9L
MFR.Part #
RC1210FR-0716R9L
JLCPCB Part #
C874746
Description
-55℃~+155℃ 16.9Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS