RT0402CRD07750RL
MFR.Part #
RT0402CRD07750RL
JLCPCB Part #
C853482
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 750Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS