RT0402CRD073K3L
MFR.Part #
RT0402CRD073K3L
JLCPCB Part #
C853470
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS