RT0402CRD07237RL
MFR.Part #
RT0402CRD07237RL
JLCPCB Part #
C4219115
Description
-55℃~+155℃ 237Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS