RT0402CRD07205KL
MFR.Part #
RT0402CRD07205KL
JLCPCB Part #
C853462
Description
-55℃~+155℃ 205kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS