RE0805FRE0727KL
MFR.Part #
RE0805FRE0727KL
JLCPCB Part #
C859623
Description
-55℃~+155℃ 125mW 27kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS