RT0402CRD0714RL
MFR.Part #
RT0402CRD0714RL
JLCPCB Part #
C2127370
Description
-55℃~+155℃ 14Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS