SMDJ120CA/TR13
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SMDJ120CA/TR13
JLCPCB Part #
C5900128
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 120V 147V 15.5A 193V 2uA 3kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS