AA2512JK-071M2L
MFR.Part #
AA2512JK-071M2L
JLCPCB Part #
C3911876
Description
-55℃~+155℃ 1.2MΩ 1W Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS