RT0402BRE07680RL
MFR.Part #
RT0402BRE07680RL
JLCPCB Part #
C853367
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 680Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS