MFR-25FTF52-392K
MFR.Part #
MFR-25FTF52-392K
JLCPCB Part #
C1373099
Description
-55℃~+155℃ 250mW 392kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS