RT0402BRE075K1L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0402BRE075K1L
JLCPCB Part #
C853340
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 5.1kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS