SR1206FR-074R3L
MFR.Part #
SR1206FR-074R3L
JLCPCB Part #
C20166732
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS