RT0402BRE0752K3L
MFR.Part #
RT0402BRE0752K3L
JLCPCB Part #
C853320
Description
-55℃~+155℃ 52.3kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS