AHA25AFB-3K83
MFR.Part #
AHA25AFB-3K83
JLCPCB Part #
C5942314
Description
25W 3.83kΩ Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS