RT0402BRE074K02L
MFR.Part #
RT0402BRE074K02L
JLCPCB Part #
C853302
Description
-55℃~+155℃ 4.02kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS