MHP-25PTA52-120R
MFR.Part #
MHP-25PTA52-120R
JLCPCB Part #
C19337165
Description
-55℃~+150℃ 120Ω 250mW Metal Film Resistors ±0.02% ±5ppm/℃ 插件,D1.8xL6.2mm Through Hole Resistors ROHS