RT0402BRE073K48L
MFR.Part #
RT0402BRE073K48L
JLCPCB Part #
C853257
Description
-55℃~+155℃ 3.48kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS