AA0201FR-078K45L
MFR.Part #
AA0201FR-078K45L
JLCPCB Part #
C2104830
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 8.45kΩ Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS