AA2512FK-072K2L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AA2512FK-072K2L
JLCPCB Part #
C1704563
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.2kΩ 200V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS