RT0402BRE07210RL
MFR.Part #
RT0402BRE07210RL
JLCPCB Part #
C853126
Description
-55℃~+155℃ 210Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS