RC1218DK-077K68L
MFR.Part #
RC1218DK-077K68L
JLCPCB Part #
C4263115
Description
-55℃~+155℃ 1W 7.68kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS