RT0402BRE0717R8L
MFR.Part #
RT0402BRE0717R8L
JLCPCB Part #
C853072
Description
-55℃~+155℃ 17.8Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS