FC0204JT-52-750R
MFR.Part #
FC0204JT-52-750R
JLCPCB Part #
C1370694
Description
-500ppm/℃~+300ppm/℃ -55℃~+155℃ 400mW 750Ω Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS