RT0402BRD0734K8L
MFR.Part #
RT0402BRD0734K8L
JLCPCB Part #
C852732
Description
-55℃~+155℃ 34.8kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS