RT0402BRD072K55L
MFR.Part #
RT0402BRD072K55L
JLCPCB Part #
C852702
Description
-55℃~+155℃ 2.55kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS