MFR-12FRF52-4R87
MFR.Part #
MFR-12FRF52-4R87
JLCPCB Part #
C1747392
Description
-55℃~+155℃ 167mW 4.87Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS