RT0402BRD0712RL
MFR.Part #
RT0402BRD0712RL
JLCPCB Part #
C852514
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS