AHA80AFB-0R75
MFR.Part #
AHA80AFB-0R75
JLCPCB Part #
C6500040
Description
750mΩ 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS