RT0402BRC07732RL
MFR.Part #
RT0402BRC07732RL
JLCPCB Part #
C7064922
Description
-55℃~+155℃ 63mW 732Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS