RT0402BRC0751RL
MFR.Part #
RT0402BRC0751RL
JLCPCB Part #
C6207552
Description
-55℃~+155℃ 51Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS