RT0402BRC07267RL
MFR.Part #
RT0402BRC07267RL
JLCPCB Part #
C5738469
Description
-55℃~+155℃ 267Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS