RT0603BRD0727K1L
MFR.Part #
RT0603BRD0727K1L
JLCPCB Part #
C861273
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS