RT0402BRC07226RL
MFR.Part #
RT0402BRC07226RL
JLCPCB Part #
C7064907
Description
-55℃~+155℃ 226Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS