AC0805FR-7W332RL
MFR.Part #
AC0805FR-7W332RL
JLCPCB Part #
C6113939
Description
-55℃~+155℃ 250mW 332Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS